Uwaga! Strona wykorzystuje pliki cookie!
Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że odwiedzasz nas po raz pierwszy (aby zamknąć komunikat odśwież stronę) lub Twoja przeglądarka uniemożliwia nam zainstalowanie tych plików w Twoim komputerze.
Więcej informacji tutaj

Ładowanie strony...
Nawigacja: Start | Nowości | Galeria | O nas | Kontakt
O czym jest ta strona?

Witaj na stronie poświęconej hobby mojego Taty, nazywanym dalej przeze mnie Spit23, jakim jest modelarstwo redukcyjne samolotów z czasów II Wojny Światowej.

Historią lotnictwa II Wojny Światowej Spit23 interesował się od młodości, czyli czasów, których nie mogłem znać. W wyniku tych zainteresowań Spit23 zaczął "sklejać" plastikowe modele samolotów, które były wówczas dostępne na rynku. Trwało to przez kilka lat. Sytuacja rodzinno-zawodowa spowodowała, że Spit23 na kilkanaście lat zrezygnował ze swojego hobby zachowując kolekcję modeli. W 2008 roku wystawił część z nich na "XV Jubileuszowej wystawie modeli plastikowych i kartonowych Strzyżów 2008". Tak zaczęła się od nowa przygoda z modelarstwem, która trwa do dzisiaj. W 2011 roku postanowiłem napisać tę stronę, będącą katalogiem samolotów sklejanych przez Spit23. Zapraszam do oglądania i komentowania strony!

Czas generowania: 0,027 sekundy